Miks ma ei rasestu? 06.05.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Olen 35a, mul on 14a poeg. Praeguse mehega olen koos elanud 9a, kuid lapsi siiani pole. Olime koos olnud pool aastat, kui jäin rasedaks, kuid siis avastati mul sapikivid ja arst soovitas abordi kasuks peale oppi. Pärast seda olen küll jäänud rasedaks, kuid üle kahe kuu ei püsi, vaid kukub ära. Tehti uuringud, aga arst ütles, et kõik on korras. Milles siis asi võiks olla ja mida peaksin tegema??

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Ülikooli Kliinikumis tegeleb korduvate raseduse katkemistega dr Kristiina Rull. Soovitan tulla tema vastuvõtule. Registreeruda saate tel 7319 100 v www.kliinikum.ee kaudu.
AE