ÜKS LAPS OLEMAS,AGA SOOV TEIST SAADA 20.04.09 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Selline mure esimen laps olemas 8aastane.Oleme üritanud teist saada ,aga tulutult ise olen kontrollis käinud ja nüüd kõik ok.Nüüd siis abikaasa kord ,on tetud uuringuid ja tuli välja et spermatosoide on 0.MIDA NÜÜD SIIS EDASI TEHA ,ja kuidas on siis võimalik et esime laps on olemas????
VÄGA ÕNNETUD .
TÄNUD.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Kunstliku viljastamise abil on rasestumine ehk isegi võimalik, aga mehe seisundi kohta peate täpsemalt küsima meestearstilt, kes analüüsi vastuse väljastas.
Aivar Ehrenberg