Raseduse peetus 24.03.09 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere

Olen 23 aastane ja elasin üle rasedus peetuse. Sellest on möödas tänaseks 3 päeva. Kuna lapse soov suur siis uuriks kui ruttu saaksin uuesti proovima hakata? Enesetunne on hea ja veritsust ei ole enam. Juhul kui kõik on korras.

Tänud

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Kui rasedus oli väike (alla 12 nädala), ei näe vajadust pikka vahet pidada. Kui olete vaimselt valmis, jätkake.
AE