alternatiiv meditsiin 03.11.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Vabandan, et selline imelik küsimus. Mis te arvate, kas alternatiiv meditsiin aitab IVF- i protseduurile kaasa. (ma mõtlen siis nõelravi, refleksioloogiat jne).
Või on see lihtsalt viljatu naise psüühikas kinni. Seljataga siis 3 tulemusteta IVF-i.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

kaasaaitamise suhtes on tulemused mõneti vasturääkivad. küll aga pole tõestatud, et ta midagi kurja teeks.
proovige ära, mis teil ikka kaotada on.

AE