Lastetuse uuringud ja ravi naistele 28.04.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tervist !

Sooviksin teada, kus oleks hea teha hormonaal teste/viljakuse teste?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

tervist,

esmalt peaksite ikka pöörduma viljatuse raviga tegeleva arsti poole, tema annab nõu, kus ja mis teste teha. Järjekord on selline: enne arstivisiit ja siis testid, mitte vastupidi.

Aivar Ehrenberg
naistekliinik
SA TÜ Kliinikum