Doonor munarakku 04.08.20 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 38a ja siiani pole kordagi õnnestunud emaks saada. 4IVFi negatiivse tulemusega.Kuna Anti-Mülleri hormoon on väga madal (0,46), otsustasime koos mehega naiste doonorrakku kasuks. Seoses sellega tahtsin küsida, kas teie kliinikus on võimalik saada doonorrakke ja palju see maksab?
Teine küsimus- mis te arvate, kas on veel šansi enda oma munarakku saada nii madala AMga?
Ette tänades

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
munarakku on võimalik hankida nii kaua, kui menstruatsioonitsükkel on enam-vähem regulaarne.
Ka meie kliinikus on kunstliku viljastamise raames võimalik kasutada doonori munarakke. Üksikasjade arutamiseks tulge palun vastuvõtule (reg tel 7319 100) või kirjutage aivar.ehrenberg@kliinikum.ee.

AE