Plaanin rasedust, kuid see ei toimi 14.02.20 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

kõrgenenud androgeenid
ja ma ei saa pikka aega rasestuda, ma ei tea selle põhjuseid

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
androgeenide kõrgem tase üksi võttes ei ole tingimata mitterasestumise põhjus, kuigi riskitegurina tuleb see kõne alla küll. Kui Teil ei õnnestu rasestuda 12 kuu jooksul, pöörduge uuesti naistearsti vastuvõtule.
Terv,
AE