Tahaks veel üht last. 21.11.19 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere.mul küsimus selline olen sünnitanud 7 last siia kaks viimast keisriga.viimane laps oli erakorraline keiser..ja siis lõiksdi paelad katki.kas mul on võimalik neid taastada.või ültse erakorralise keisriga munajuhade lõikust?kahetsen väga et lasin läbi lõikada.tahame veel last juurde mehega.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
munajuhade tervisklikkust võib üritada lõikusel taastada. Kui see ei õnnestu, saab kasutada kehavälist viljastamist. Võtke selles küsimuses ühendust oma naistearstiga või pöörduge otse viljatusravi vastuvõtule.
AE