Teistkordne nurisünnitus 18.12.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere päevast Dr.Ehrenbrg!

Soovin saada Teie nõuannet. Mul on 24a. ja minu abikaasa on 30a. vana. Väga soovime last soetada aga kaks korda tiinus lõõpes nurisünnitusega (augustis 2017 ja detsembris 2017). Tiinusaeg oli 3,5-4 nädalat.

Mul oli tehtud vereuuringuid ja ultraheliuuringuid, kõik on korras.
Minu abikaasa kohta mitte midagi ei küsinud aga mulle tundub, et meil on vaja teha geneetilise uuringu ka. Kuna mina leidsin minu abikaasa käes liinid (inglise keeles "Simian line"). Kas see võiks mõjutada?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Vastan Teile meili teel.
Terv,
AE