pregnacare his & hers conception tabletid 13.12.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Sooviks teada, kas neid tablette on hea võtta ennem rasestumist, või ei ole sellel mõtet ning saan vajalikud ained kätte enamasti ka toidust. Lisaks veel ära, et ths viimastel andmetel oli 2.93 varasemalt kõikunud 4 -8 vahel. Ravimeid tarvitanud pole.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kui toitute enda arvates ühekülgselt, võite võtta.
Terv,
AE