probleem arsti ja kuntstliku viljastamisel 02.11.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere.olen käinud 3-5 aastat kunstlikul viljastamisel.läbinud laporoskoopia mõlemad munajuhad pandi kinni. ja võtnud ravimeid õigeaegselt.kuni tänase päevani arst ütles et tema ei ole nõus läbi viima kuntsliku viljastamist ja seda ka otsustas haigla kuna oli koosolek nende omavaheline.aga see et ma käin aastaid haigla vahel see nagu on ükskõik siis ja palju raha kulutanud rohtude peale.kas sellist õigust on nendel ültse nuhkida minu elus kuidas ma elan ja kellega?arst veel mainis et ma läheks mehest lahku.kas siis rohkem lapsi ei saagi kunagi.ma ju alles 27.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Kahjuks ei saa selles küsimuses isiklikult kohtumata midagi öelda. Registreeruge soovi korral minu vastuvõtule tel 7319100.
Lgp,
AE