Soov Rasestuda 04.06.16 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kas mul on üldse võimalik rasedaks jääda ?
Olen naistearstil käinud proovid tehtud ja arst väidab et kõik on korras . kuigi ma pole julgenud küsida kas ma üldse saan rasedaks jääda
tahaks teada mida ma peaksin naistearstile minnes paluma et mis proovid teha et teada saada kas olen viljakas v mitte
oleme mehega juba 7 aastat proovinud aga siiani mitte midagi , mehel oli mõni aaasta tagasi songa operatsioon song olii siiis munas .

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
soovitan pöörduda viljatusravi erivastuvõtule, kus arst annab üksikasjalikud selgitused ja muu hulgas ka saatekirja mehe viljakusuuringule, kui see veel tegemata.
Kui jääte hätta, kuhu pöörduda, kirjutage mulle aivar.ehrenberg@kliinikum.ee - annan nõu.
Lgp,
AE