HCG 21.01.22 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!

Tegin rasedustest, ta oli positiivne ja tegin veres hcg analüüsi.
Tulemus on 176.70 IU/l <5.
Kas mina õigesti saan aru, et ei ole rase?

Aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 27-aastane

Kui rasedustest on positiivne ja HCG reeglina üle 5 ühiku, siis on tegemist rasedusega.
Günekoloogilise ultraheliuuringuga tuleb täpsustada, kas tegemist on füsioloogilise rasedusega.
Kui oli IVF, siis on teid ka teavitatud, millal pöörduda günekolooglisse kontrolli.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7