Rindade suurendus 29.07.21 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Minul selline küsimus, ees ootab rindade suurendus protseduur 3 nädala pärast, kuid nüüd avastati minu kehas helikobakter. Sain küll kohe ravi, kuid küsimus, kas nüüd tuleb protseduur edasi lükata või mitte. Lisan veel juurde et ravi kestab 2 nädalat.
Aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teile määratud ravi ei sega plaanilise operatsiooni planeerimist/tegemist.
Lugupidamisega, dr. Peep Pree