laubal sügav joon 28.03.18 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere mul on laubal selline tugev sügav joon, nagu oleks arm aga korts nagu ka pole, pigem siuke joon, võib-olla see tuleneb millestki aga sooviks sellest lahti saada, kuid botoxiga nõus ei ole. millised võimalused teil selleks olukorraks on olemas. kasutan ka pingultavat kreemi aga see ei toimi nii nagu sooviks

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Ilma "siukest joont" nägemata ei oska küll midagi vastata. Kui see ikka on miimikaga ( otsmiku pingutamisega" tugenev/süvenev joon, siis on tegemist otsmikulihaste liikumisest tingitud probleemiga ja selle vähendamiseks on ikkagi soovitav otsmikulihase liikumist vähendav/nõrgestav botuliintoksiini süstimine. Soovitan minna/tulla seda probleemi ikka näitama. Lugupidamisega, dr. Peep Pree