Scalp Micropigmentation for Alopecia 12.09.15 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere
kas Eestisteostatakse Scalp Micropigmentation for Alopecia ,et ma niiöelda sooviks kuna ma geneetiliselt kiilakas,teha see on nagu tatuu apaistab välja körvaltet on juuksed
juukseid siirata ma ei soovi
et kas eestis on sellist teenust

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud ....
Tere ! Mina paraku sellist informatsiooni ei oma, soovitaksin uurida tatoveerimis-salongidest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree