kuhu pöörduda 12.06.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

tahaks minna plastikakirurgi konsultatsioonile, aga Tartusse on kauge tulla. Soovitage palun mõnda usaldusväärset kogemustega arsti Tallinnast, kelle noa alla Teie isegi julgeks minna.

Tänan

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Teisele inimesele arsti soovitamine on sama kahtlane kui teisele pruudi soovitamine, mistõttu võtan endale vabaduse Teile mitte nimeliselt vastata. Tähtis on minu arvates kontrollida, kas arstil ikka on plastikakirurgi litsents ja juba vestluses kirurgiga veenduda, kas tal ka piisavalt kogemusi on, et Teis 100%-line usaldus tekiks.