plastilinekirurgia 16.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

sooviksin teada, kuidas saaksin arsti vastuvõtule .Oleksin huvitatud rindade suurendamisest .Mis selleks teha tuleb ja milline oleks hinnakiri .

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Arvan, et kõige õigem oleks helistada mõnda ilukirurgia kliinikusse ( näit. Clinica tel-l (07)348 553) ja registreerida andale sobiv aeg konsultatsiooniks. Samuti saate siis ka täpsemalt hinnakirja kohta küsida.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree