Rind 03.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Dr.Peep,Pree Olen 48 aastane naine.Seoses rinnanäärme vähiga opereeriti mul vasak rind täielikult. Palun öelge, millal on õige aeg panna uus rind?Kui kaua võtab aega operatsioon?Millised võivad olla tulemused? Kui palju on orjenteeruv operatsiooni hind? Kõike head soovides, Liia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Liia!

Arvamusi rinnakuju taastava operatsiooni optimaalse aja osas on erinevaid, kuid enne aastat ei soovitaks mina küll operatsiooni ette võtta. Samuti on rinnakuju taastamiseks erinevaid operatsiooni-meetodeid (proteesiga, oma kudedega seljalt või kõhult jne.), millede maksumused on ka erinevad. Parima, Teile sobivaima operatsiooni-meetodi üle saab otsustada ikkagi ainult plastikakirurgi konsultatsioonil.

Parimate tervitustega,

Dr. Peep Pree