Kõhule kogunenud rasvkude. 10.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Märtsi algul räägiti "Terevisioonis" rasvaimust ja kõhurasva allumatusest dieedile.Kas tõesti muud moodi ei saa,kui ainult rasvaimuga.See on ju kulukas.Paljudel pole seda raha,aga ilus välja näha tahab ka vaesem inimene.Palun mingit alternatiivi rasvaimule,kui juba sellise asja olen oma kehale lasnud külge kasvada.Tänan ette!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kindlasti on rasvaimule alternatiiv - DIEET !!!

Vähem süüa ja rohkem liikuda-treenida on kindlasti raskem kui operatsioonilauale heita, kuid kindlasti on see tervislikum ja ka odavam.

Lugupidamisega,

Dr. Peep Pree