Kõrvad on liiga laiali 22.06.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere, olen noor tütarlaps, ja mul on mure seoses minu kõrvadega, need on peast liiga kaugel ja palju see operatsioon võib maksta et neid korrigeerida?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Osades kliinikutes tasub 14 aastaste patsientide eemalduvate kõrvade plastikaoperatsioonieest ka Eesti Haigekassa, osades kliinikutes aga peab inimene ise täissumma maksma. Erinevates kliinikutes on kindlasti hinnad erinevad. Meie kliinikus momendil neid operatsioone ei tehta. parimate tervitustega, Dr. Peep Pree