Implantaat tunda 27.05.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Operatsioonist on möödas ca 2 nädalat. Suuremaid valusid enam pole. Nüüd kus olen taas rohkem liigutama hakkanud ja tavapäraste toimetuste juurde tagasi tulnud, tunnen paremas rinnas nö implantaadi ,,krudinat,, (ei oska muudmoodi kirjeldada). Tunda on seda kummardades ja ka rinda liigutades. Implantaat on ümar ja paigaldatud rinnalihase alla. Kas peaksin muretsema või kaob see tunne aja jooksul? Tehtud on siis rinnadade tõstmine koos suurendamisega (benelli plastika). Kannan igapäevaselt tugirinnahoidjat.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 34 naine
Vabandan vastuse viibimise pärast. Teie poolt kirjeldatud tundmused on pärast rinnaimplantaatidega operatsiooni tavalised ja normaalsed, aja möödudes need tundmused kaovad. Kindlasti soovitan sellest ka ikka oma kirurgiga rääkida ja nõu/täpsemaid selgitusi küsida. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree