Peast eemalehoidvad kõrvad 03.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. kas Te opereerite ka peast eemle hoidvaid kõrvu? Kui jah, siis kuidas see protseduur välja näeb, kaua läheb aega taastumisele ja milline on orienteeruv hind?

Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Clinicas opereerin ka peast eemalehoidvaid kõrvu.

Kirjeldada kogu operatsiooni käiku siin vastuse on ehk siiski liiga pikk, seda teeb Teid konsulteeriv plastikakirug kindlasti konsultatsiooni ajal.

Operatsiooni-järgses taastumises on omad etapid, neist pikim ehk soovitav sidemekandmise ae - umbes 2 - 3 nädalat.

Clinicas maksab peast eemalehoidvate kõrvade korrigeerimine 6200 krooni.

Parimate tervitustega,

Dr. Peep Pree