Rinnanibu eemaldamine 09.02.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, Kas pildil olevat lisarinnanibu on mõistlik ja võimalik eemaldada. Mis suurusjärgus kuluga peaks arvestama ja kui pikk on paranemine.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Sellist lisarinnanibu on võimalik kirugiliselt eemalda. Clinicas maksab selline kohaliku tuimestusega tehtav operatsioon 240 €. Soovitav on paranevat armi paar nädalat plaastriga kaitsta. Lugupidamisega, dr. Peep Pree