Rippuvad käsivarred 31.10.15 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Vaatamata vanusele,tahaksin, eriti suvel, kanda maikasid, toppe jne. Aga hirmsasti häirivad mind minu kortsus ja rippuvad käsivarred. Kas sealt ei anna seda rippuvat nahka ära lõigata (käsivarre alt) Ja kui, siis mis oleks selle operatsiooni hind? Muidu olen suhteliselt normaalses kaalus ja füüsiliselt aktiivne ja suhteliselt terve.
Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere !
Õlavarte plastilised operatsioonid on täitsa mõeldavad. Meie kliinikus selliseid operatsioone paraku ei tehta. Soovitaksin uurida teistest esteetilise plastilise kirurgiaga ( ilukirurgiaga ) tegelevatest kliinikutest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree