Kõrvade plastika 25.08.15 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere.
kui soovin minna lapsel kõrvu korigeerima kas pekasin panema aja kõrvaasrtile või kirurgile laps 6 aastane plaan minna lastehaiglasse.
Tänan vastamast

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere !
Sõltuvalt probleemist, mis Teid lapse kõrvade juures muretsema paneb. Kui rääkida nn. eemalduvatest kõrvadest, siis neid operatsioone teevad nii kõrvaarstid kui ka plastikakirurgid. Lugupidamisega, dr. Peep Pree