ortopeedia 19.09.14 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Ortopeed soovitas mul teha Hallux valguse tõttu operatsiooni. Millisel tasemel Eesti haiglas saab taastada normaalset jalga? Kuidas ja kui ruttu käia saab peale operatsiooni? Kui kaua võtab taastumine?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Paraku olete pöördunud oma küsimusega valel aadressil - mina olen plastikakirurg, aga meil Eestis tegelevad nende operatsioonidega ortopeedid. Parimate soovidega, dr. Peep Pree