diastaas 07.04.14 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
kas tohib teha ja kõhulihaseharjutused kui on diastaas. kuidas kõhtu vormi saada?Millised harjutused saab teha ja kuidas.
Aitäh

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kõhu sirglihaste vaheline sidekoeline ala võib olla väga erineva laiusega e. diastaaas võib olla erinev. Kindlasti on treenerid paremad nõustajad kui mina õigete harjutuste valikul. Minu anatoomia-teadmised võimaldavad vaid öelda, et kõhu sirglihaste treening diastaasi ei peaks suurendama, võimalik, et kõhu põikilihaste treenimine seda teeb. Kindlasti ei usu ma, et treeninguga oleks võimalik kõhu sirglihaste diastaasist vabaneda. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree