Rinnalihastes vahe 04.01.14 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Teen juba mitu aasta trenni jõusaalis ja kahjuks tuli välja juba mitu aastat tagasi, et mul on üsna halb geneetika ja mu rinnalihaste vahel on vahe, mida näeb piltidel. Tean, et tegu on lihtsalt rinna sellise kujuga ning, et trenniga seda parandada mingit moodi ei saa. Kas on võimalik teha midagi, et seda parandada? Tahaks, et mul oleks rinnalihas nagu teistel ja saaks seda ka edasi arendada, aga lootus, et see on võimalik, on mul üsna väike... Jään väga ootama teie vastust! Aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks jäävad minu teadmised/kogemused sellise sünnipärase anomaalia kirurgilise korrigeerimise osas väheseks, et Teid aidata. Soovitaksin konsulteerida plastikakirurgidega Taastava Kirurgia Kliinikust Tallinnas. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree