Alla vajunud kõht 12.07.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 3 lapse ema, kõige pisem on praegu 7kuune. Kõht hakkas vajuma peale emakavälist rasedust, siis oli veel 2 rasedust, mille tagajärjel nüüd siis selline kõht (pilt lisatud manusena). Ja mul oleks selline küsimus. Palju läheks maksma operatsioon ja kas üldse annab midagi korda saada? Mul on see kõht suureks probleemiks, ei saa riideid osta, ei saa lubada isegi teksaseid, sest kõht nii suur ja püksid ei lähe lihtsalt kinni:(Rannas käia ka ei saa:( Mehe ees ka ikka piinlik riidest lahti võtta:(
Loodan teie abile väga.

Lugupidamisega!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei näe ma Teie fotot ja seega ma ei saa arvata vajaliku operatsiooni täpset mahtu ja ka hinda.Kindlasti soovitaksin selle probleemiga plastikakirurgi personaalsele konsultatsioonile minna/tulla. Aega minu konsultatsioonile saate soovi korral broneerida pärast 12.08. tel-lö 7348553 või 5147100 tööpäeviti k. 9.00 - 16.00. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree