Silmalau tõstmine 02.04.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Selline mure, et kunagi noorena minestasin tihti. Ja kukkusin nii õnnetult, et üks silm läks paiste ja koheselt ei saanud külma peale panna ja kahjuks on nüüd parema silma laug palju madalamal ja justkui verevalum oleks sees vms. Et seda on näha piltidel, ise näeb ja paistes on justkui. Kuid nüüd ei saa seda enam muudmoodi ära kui ehk kuidagi tõsta või kuidas? Tahaksingi teada, et palju selline asi maksaks ja mida annaks teha?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Alustaksin, ehk sellest, et ilma Teid nägemata on raske midagi täpset vastata. Teie kirja põhjal soovitaksin kindlasti uurida ka Haigekassaga seotud kliinikutest - kas Tartu Ülikooli Silmakliinikust Dr. Pulges´e või Tallinna Silmakliinikust Dr. Klet´i võimalustest Teid aidata. Need arstid on väga head silma- ja silmaümbruse kirurgid ja ehk saaksite veidi odavamalt oma probleemile lahendust kui meie kliinikus, kus peate ise 100 % kõik kinni maksma. Kui soovite minu täpsemat arvamust, saate broneerida aega minu vastuvõtuks tööpäeviti k. 9.00 - 16.00 tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree