Nina kinni trauma järgselt 27.03.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lapsepõlve trauma tulemusena on nina kogu peaaegu kinni, ei aita ussi ega püssirohi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kuna Teie kirja järgi on tegemist ninahingamise (funktsionaalse) häirega, soovitaksin pöörduda nina-kõrva-kurgukirurgide poole kas Tallinnas või Tartus ( Tartu Ülikooli Kliinikumis näit. Dr. Priit Kasenõmm), sest funktsionaalsete häirete ravi on Eesti Haigekassa poolt tasutavad. Erakliinikutes tuleb inimesel paraku kõik ise kinni maksta ja selline keerukam ninakirurgia pole odav. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree