arm näos 02.02.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin teada saada palju võib maksta näol asetseva umbes 2cm armi korrigeerimine (näiteks kas laser-või mikrolihvimisega)?

Kui kiiresti saab konsultatsioonile ja sealt operatsioonile?

Ja kas võib olla Mölnycke armiplaastritest abi, kui see arm on 8.a. juba olnud?

Aitäh ette!

Neiu (15)

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Mikrolihvimine on kosmeetikasalongide protseduur, hindu mina ei tea. Laserlihvimisel on effekti ainult siis, kui arm on ülejäänud nahapinnast kõrgem. Olematuks see armi küll ei tee. Clinicas maksab sellise ulatusega laer-lihvimine umbes 2500 krooni.

Mölnycke plaastrite kohta Teile vastata ei julge, kuna mul puudub isiklik ravikogemus nii vana armi osas.