Pikkus 25.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen lühikest kasvu inimene ja sageli olen oma pikkuse pärast masenduses. Ma sooviksin teilt saada vastust küsimusele : Kas lühikeste inimeste jaoks on olemas operatsioone või muid mooduseid, mis neid pikemaks muudaksid? Täpsemalt olen ma 160 cm pikk, kuid tahaksin olla vähemalt 10 cm pikem. Olen abi otsinud internetist ja raamatutest, kuid vastust oma probleemile ei leidnud. Ja ma väga loodan, et teie saate mind aidata ja mind minu pikkusemurest vabastada.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere,

Pean Teile suure saladuskatte all tunnistama, et mina tahaksin ka olla 10 cm pikem, aga olen siiski nii pikk nagu olen. Seega ei saa Teid kahjuks selle probleemi lahendamisel aidata.