Rinnanibu siirdamine 11.03.12 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Sooviks lisainfot meeste rinnaoperatsioonist. Probleem selline, et sündisin ühe rinnanibuta ning soovin endale teist rinnanibu ka. Kas oleks võimalik siirdada teist nibu? Kui on, siis millised oledks ohud, riskid ja palju selline asi mulle maksma läheks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 20 a. naine.
Tere ! Soovitaksin Teil pöörduda tartus Ülikooli Kliinikumi Plastikakirurgia Kliinikusse ( Dr. Terje Arak ) või Tallinnas Taastava Kirurgia Kliinikusse ( Dr. Olavi Vasar). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree