põletus haavad 23.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mida saaks teha kui mulle on siirdatud nahka peale põletust. Kuid see ei näe just kõige parem välja? Kas ma saaksin kuidagi seda parandada?Näiteks ilu operatsiooniga?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Tõesti on ilma Teid nägemata võimatu vastata, kas uus kirurgiline ravi ilusama tulemuse annab. Soovitaksin pöörduda plastikakirurgi vastuvõtule kas Tartus või Tallinnas.