Silikoonrindade eemaldamine 26.05.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on olnud silikoonrinnad 5 aastat, täna tunduvad mu rinnad mulle liiga suured 80C ja olen otsustanud silikooni eemaldada. Arvatavasti tulemus, mis pelgal eemaldamisel jääb, on väga inetu. Mis võimalused on ilma implantaadita saavutada enam-vähem normaalne rinnakuju, kui oma rind on olnud B korv? Kas Teil on kogemusi, kuidas naised end peale silikooni eemaldamist tunnevad, kas sellega on raske kohaneda:) Kui suure väljaminekuga peaks arvestama?
Olen üritanud foorumitest infot leida, kuid tundub et see teema ei ole atraktiivne räägitakse ikka sellest, kas ja kuidas silikoone panna.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 47 aastane naine ! Tere ! Ilma konkreetselt Teie rinda nägemata ei ole võimalik Teie kohta soovitust anda. Kui oma rinnakudet on piisavalt, võivad rinnad jääda pärast proteeside eemaldamist lõdvemad, kuid Teid rahuldava kujuga. On ka võimalus, et liiga lõtvunud naha korral on vajadus teha rindade tõstmisoperatsiooni. Ka minu praktikas on harvad need juhud, kus piirdutakse ainult proteeside eemaldamisega. Soovitaksin Teil ikka leida aega arstiga isiklikuks konsultatsiooniks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree