Rinnad pringiks 28.02.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, peale lapse imetamise lõppu, millest on möödas juba 1,5 aastat, on minu rinnad rohkem alla vajunud ja ei ole nii pringid nagu varem. Plaanin veel lapsi saada, seega praegu väga sellele kohendamisele ei mõtle, kuigi see teeb mind õnnetuks, ennast peeglist vaadates. Olen kuulnud, et rinnad on pringid siis, kui pliiats nende alla kinni ei jää, vaid ära kukub...Nojah...minul püsiks see pliiats seal tükk aega...Olen alles 21aastane ja see on kohutav, mida ma tunnen oma rindade pärast.
Ma ei taha silikoone...mitte mingil juhul. Aga kas on võimalik rinda tõsta kuidagi pringimaks ilma silikoonita?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kui oma rinnakudet on piisavalt, siis ehk polegi võõrkehade e. proteeside järgi vajadust, aitab ka nn. rindade tõstmisoperatsioonist. Kindlasti võivad rinnad uute raseduste/imetamistega uuesti lõtvuda. Seetõttu usun, et on mõttekas enne lapsed ära sünnitada-imetada ja alles siis plastikaoperatsioon ette võtta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree