Väikesed rinnad? 17.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 26-e aastane naine.Olen ka sünnitanud. Soovin infot rindade suurendamise kohta. Millised on erinevad varjandid, kaua aega võtab ja palju maksab?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Rindade suurendamise kirurgiliseks võimaluseks on endoproteesimine - silikoonproteeside implanteerimine. Kindlasti on erinevates kliinikutes operatsioonihinnad erinevad, Clinicas näiteks maksab üldnarkoosis tehtav selline operatsioon 25000 krooni, millele lisandub proteeside maksumus - 7500 - 25 000 krooni paar. Operatsioonist paranemiseks soovitan varuda nädala, lõplik rinnakuju formeerumine kestab 1 - 2 kuud. Täpsemat informatsiooni saate ikkagi plastikakirurgi konsultatsioonil.