Ära vajunud rinnad 26.01.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Selline küsimus, et kas on mingi võimalus tõsta või korrigeerida imetamisest ära vajunud rinda? Nimelt mul 75 A korv, mis on suhteliselt väike ja kuna on ka ära vajunud, siis on kole vaadata. Kui palju selline protseduur maksta võiks?

H.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud H. Tere ! Kuna on tegemist A-korvi suuruse äravajunud rinnaga, on oht, et peale rindade tõstmisoperatsiooni ( hinnad alates 4058 Eurot) jääb rind liiga väike. Seetõtu tasub mõelda ka rindade suurendamis-operatsioonile (hinnad alates 3630 Eurost) või on parima tulemuse saamiseks vajalik teha kaks operatsiooni korraga. Täsema otsuse tegemiseks peaksite leida aega plastikakirurgi konsultatsiooniks, minu konsultatsioonile (H:32 Eurot) saate soovi korral broneerida aega meie kliiniku tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree