Häbememokkade plastiline ilulõikus 23.01.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lühitutvustus olukorrast : Käisin eemaldamas "Bartholini näärme tsüsti" (14.01.11 , Ida Tallinna Keskhaiglas) mis oli tihedalt liitunud parempoolse väikese häbememoka ja tupe külgseinaga. Teostati lõikus, mille käigus sai kannatada parempoolne tupesein koos parempoolsete häbememokkadega . Visuaalselt on tulemus šokeeriv nii minule kui ka günekoloogile .
Kas Teie (isiklikult ) teostate ilukirurgilist lõikust (suurte) häbememokkade korrigeerimiseks ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Mina ise paraku güneko-plastilisi operatsioone ei teosta. Usun, et Teie günekoloog oskab soovitada Teile selle valdkonna parimat spetsialisti kas Tallinnas või Tartus. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree