Lahkliha (ilu)operatsioon 27.12.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 27 a sünnitanud naine, tehti lahklihalõige sünnitusel(6.a tagasi). Nüüd sooviksin lahkliha ja tupeava saada sirgemaks. On selline lotendav. Ei leidnud kliinikuid netist, kus sellist operatsiooni tehakse ja kas üldse tehakse. Äkki teate/oskate mind aidata.
Tänan Teid.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja Head Alanud Aastat. Mina ise günekoplastilisi operatsioone paraku ei tee, küll aga mitmed günekoloogid. Tartus võiks selle probleemiga pöörduda kas Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinikusse või näiteks Elite erakliinikusse. Tallinna kohta ma ei oska täpselt vastata, kuid usun, et erakliiniku Fertilitas günekoloogid teevav selliseid günekoplastilisi operatsioone küll. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree