Lohud jalas 12.11.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on juba sünnist saati olnud mingisugused lohud kintsudes. Parema jala kintsus on suht sügavad lohud. Enne see mind ei häirinud, kuid nüüd tahaks nendega midagi ette võtta. Kas on mingisugune kirurgilline operatsioon, mis võimaldaks need lohud märkamatuks muuta? Lisasin ka pildi, kuid seal pole just kõige paremini lohud näha, kuid loodan, et on abiks.
Ja kui on võimalik need lohud märkamatuks muuta, siis umbes kui palju see võib maksma minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie probleemi puhul võiks abi olla rasvkoe süstidest e. liposkulptureerimisest. Kas see aga ikka õige plaan on, saab öelda ikka vaid isikliku konsultatsiooni käigus. Usun, et erinevates kliinikutes on selle operatsiooni hinnad erinevad, meie kliinikus orienteeruvalt 24 500 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree