Arm näol 09.11.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. Dr. Peep Pree
Septembris juhtus mul õnnetus, mille tagajärjel sai vigastada vasak põsk. Praegu kasutan Dermatix geeli.
Tahtsin konsulteerida edasiste ravivõimaluste osas ja kuidas on võimalik taastada endine välimus. Millal on parem tulla Teie vastuvõtule?
Ettetänades, M.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Otsustades Teie kirja ja foto (väga informatiivne - tänud ! ) soovitan jätkata hoolsalt Dermatix´i kasutamist vähemalt 2 korda päevas. Ja kindlasti peab kaitsma armi päikesekiirguse (ka solaariumis) eest. Soovitan varuda kannatust, sest sellise ulatusliku vigastuse paranemine toimub umbes aasta vältel. Alles siis on aeg otsustada, kas midagi veel kirurgia abil paremaks saaks muuta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree