Suured kortsud näos põsel suu ümber. 25.10.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul teevad muret suured kortsud näol, eriti suu ümbruses ja näonaha lõtvumine põskedel. Mida soovitate ja kas on võimalik lõikusega parandada, pingutada? Kelle poole soovitate pöörduda? Elan Tallinnas, aga ei ole probleem ka tulla Tartusse.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie kirjelduse järgi soovitaksin küll konsulteerida plastikakirurgiga võimaliku näo-kaela pingutusoperatsiooni (facelift) vajalikkuses osas. Eestis ametlikult registreeritud ja tegevusluba omavate plastikakirurgide nimekirja leiate Terviseameti erialade registrist: http://w2.terviseamet.ee/mveeb/index.php?task=13&paring=22
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree