rinnad ilusaks 12.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul olid 2 last järjest. Imetamise tagajärjel on rinnad välja veninud. Kui pliiatsi rinna alla panen, jääb see sinna ilusti kinni. Muidu oma rinnakorvi suurusega oleksin rahul.

Olen lugenud, et rinnal lihaskude puudub. Et rind seisab üleval vaid ühe nahariba jõul (ehk siis dekolteepiirkond).

Kas teie kliinikus teostatakse ka operatsioone, millega seda nahka pingutatakse, et rind oleks uuesti ilusti püsti? Ja kui palju selline operatsioon maksab?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Oma kirjas Te kirjeldate olukorda, mille puhul võiks soovitada rindade tõstmis-operatsiooni (mastopexia).

Rindade tõstmisoperatsioon Clinicas maksab 28 800 krooni (hind sisaldab operatsiooni üldnarkoosis, ühte kliiniku-ööd ja kõiki vajalikkke hilisemaid sidumisi.