Ninalõikus 23.02.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Sooviks teada, kas teie juures ninalõikusi ka tehakse? Kui ei, siis keda teie soovitate?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 30 a. naine ! Tere! Meie kliinikus ninaoperatsioone paraku ei tehta. Nina kuju korrigeerivateks operatsioonideks soovitaksin plastikakirurg Dr. Tatjana Raiet või siis ehk nina-kirurg Dr. Margus Luhti. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree