Laseriga sünnimärgi eemaldamine 05.02.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kolm aastat tagasi eemaldati mul Vitaclinikus sünnimärk/pigmendilaik näolt laseriga. Nüüd loen, et laseriga on väga ohtlik, et võib nahakasvaja tekkida. Millal see nahakasvaja võib tekkida, mul 3 a sellest möödas? Kas ma peaksin jälgima ja kartma selle pärast? Ma olen tähele pannud, et valge laigu äärtest, mis tekkis laseriga, on hakanud jällegi tagasi sünnimärk tulema. Kas peaksin muretsema selle pärast?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Usun, et suuremaks ärevuseks ega muretsemiseks Teil põhjust ei ole. Loomulikult on soovitav seda kohta siiski jälgida ja muutuste korral konsulteerida Vitakliinikus või onkoloogidega. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree