Kui p6sed on ära vajunud 22.09.09 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Mure selline, et kuigi olen alles 31 aastane, siis suu juurest on näha juba, et p6sed on tekitanud väiksed vaod ja on allapoole natuke.
Arvatavasti tehakse sellist operatsiooni nii, et t6mmatakse l6tvunud näonahk k6rvade taha.
Esiteks kas teie kliinikus seda tehakse ja kui palju see l6ikus täpsemalt maksab?
Kaua peaks ajaga arvestama, mil toimub taastumine?
Tänan

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Arvatavasti (ilma Teid nägemata ei saa täpset operatsiooni-näidustust öelda) on Teil õigus ja näo/kaela pingutusoperatsioon oleks lahenduseks. Kasutatakse vastavalt vajadusele erinevaid operatsiooni-meetodeid. Hinnad algavad meie kliinikus 53 200 kroonis ( see on "kogumaksumus" !!! ). Taastumiseks soovitan varuda vähemalt 3 - 4 nädalat. Täpsem ja personaalsem info on võimalik ikka vaid plastikakirurgi konsultatsioonil. Soovi korral minu konsultatsiooniks saate broneerida Teile sobivat aega meie kliiniku info-telefonil 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree