nina sõõrmest tükk väljas 07.09.09 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

17 aastaseks saaval tüdrukul on väiksena olnud väike põletik ninasõõrmes ,mille tagajärjel on tükk äärt puudu jäänud..cm ei oska öelda ,aga pole eriti suur koht.Nüüd täiskasvanuks saades tunneb ,et see on väga suur viga .Kas sellisel operatsioonil on haigekassa toetust loota ?Mis üldse maksab selline operatsioon?Olen tüdruku vanaema .tunnen tüdruku pärast muret .senin ta pole sellele ninale eriti tähelepanu pööranud ,aga kas on keegi midagi talle halvustavalt ütelnud ,või milles küsimus ,aga eile oli see küsimus väga teravalt kodus päevakorda tulnud.Tüdruk elab emaga .Tallinna lähedal.Kõigepealt tuleks tal minna iluarsti konsultatsioonile ilmselt .andke nõu,kuhu oleksvaja pöörduda.ette tänades vanaema

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud vanaema! Tere ! Mina ise kahjuks ninaoperatsioone ei tee. Soovitaksin ehk konsulteerida kas Tallinnas nina-kõrva-kurguarsti Dr. Margus Luht´iga (vt. www.arstipunkt.ee ) või plastikakirurg Dr. Olavi Vasaraga (vt. www.kirurgiakliinik.ee ) või Tartu Ülikooli Kliinikumi Kirurgiakliiniku plastikakirurgi Dr. Terje Arakuga. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree